Asukoht

Saue linn

Saue on traditsioonidele toetuv ja tulevikku suunatud elukäsitlusega kodune ning turvaline linn.

Aastakümneid on sauelased harjunud looduslähedusega ja tundnud rõõmu kaunitest koduaedadest ning heakorrastatud haljasaladest.

Saue linna elanikele ja külalistele pakub meeldivat vaheldust puhkamiseks linna lõunaosas asuv tammik koos kõlakoja ja hiiglasliku päikesekellaga. Samas on ka valgustatud tervisespordirada koos vabaõhu treeningvahendite ja laste mänguväljakutega.

Saue Gümnaasiumi juurde on rajatud ujula, spordisaal, jalgpalli-ja kergejõustikustaadion ning linna raamatukogu.

Hea raud- ja maanteeühendus Tallinnaga, linna kompaktsus, puhas keskkond ja kõrgel tasemel avalikud teenused on teinud Saue linnast hinnatud elamurajooni, mis oma looduslähedase keskkonna ja turvalisusega, lastehoiuks loodud võimalustega ja heatasemelise üld- ning huvihariduse pakkumisega on suurepärane elukeskkond kõigile.

Saue Tammiku elamurajooni asukoht on unikaalne, kuna arendatav maa-ala on suuresti kaetud kõrghaljastusega ning meie piirkonnas asub looduskaitsealune Saue Tammik, kus kehtib täielik ehituspiirang.

Läheduses Saue Gümnaasium, ujula, kauplused, sõidupeatused, mõis ja park, rääkimata nautimiseks, sportimiseks ja ajaveetmiseks lõputuid võimalusi pakkuvast mitmekesisest loodusmaastikust.