Majaosa (Kadakamarja)
Elamispind (m²)
Magamis-tube
Terrass (m²)
Rõdu (m²)
Hoov (m²)
Hind

Kadakamarja põik 4 kinnistu asuv Saue linna halduspiirides Kadaka uusasumis looduskaitsealuse tammiku vahetus läheduses.

Kadakamarja põik tänav on tupiktänav, mille kogu taristu valmis september 2016.a.. Kinnistul on olemas ehitusõigus eramu ja abihoone ehituseks vastavalt kehtivale detailplaneeringule ning välja on ehitatud kõik vajalikud liitumised.

Detailplaneering
Hoonete lubatud maksimaalne korruste arv: 2 korrust + 1 maa-alune korrus.
Piirkonnas peab säilima aedlinnale omane üldilme.
Arhitektuurne stiil sarnane Kadaka piirkonna elamutele.
Välisviimistluses naturaalsed materjalid: betoon, kivi, krohv, puit. Katusematerjal profiilplekk, katusekivi või rullmaterjal. Keelatud on palkmajad ja fassaadilahendustes pole lubatud kasutada plastmassi (v.a. avatäited).
Kõrvalhoone ehituses peab kasutama elamuga sobivaid materjale ning elamu ja kõrvalhoone peavad moodustama arhitektuurse terviku.
Elamute lubatud katuse kalle 0..30°, abihoonetel 0..40°.
Hoone planeeringuline kontseptsioon- paralleelne krundi piiriga.

Liitumised kommunikatsioonidega
Kinnistul on välja ehitatud ja tasutud järgmised liitumised: vesi, kanal (AS TALLINNA VESI); sadevesi; side (ELION); elekter(6A); gaas.

Saue linnas on tagatud hea alus-, põhi-, gümnaasiumiharidus lastele ning Saue linnas on head sportimisvõimalused (terviserajad, jalgpalliplats-staadion, ujula, kergliiklusteed, võrkpalliplats, skatepark, tenniseväljakud, kooli spordisaal jne); toimuvad traditsioonilised spordiüritused (nt Sauelane Liikuma); tegutsevad spordiklubid.

  • Asukoht Saue keskuse südames (läheduses kool, lasteaed, spordikeskus, kauplused, restoranid jpm.)
  • Ehituskeeluga looduskaitsealuse tammiku lähedus
  • Väljakujunenud elukeskkond
  • Suurepärased transpordivõimalused (kiirrong, marsruut, ekspressbuss)